Artikelomschrijving
Waarom kiezen voor Freeway Liquid van Hilton Herbs?
Freeway Liquid is een natuurlijk supplement, dat zorgvuldig is samengesteld om gezonde en efficiënte luchtwegen te onderhouden en te ondersteunen. Het helpt je paard het hele jaar door, bij opbouw van weerstand tegen irriterende stoffen en infecties. Freeway bevat kruiden zoals Kleefkruid, Ogentroost en Tijm, voor ondersteuning van het ademhalingssysteem. Daarnaast bevat het Elecampanewortel (Griekse Alant), dat ondersteunt bij het oplossen van ontstekingen, en helpt bij het losmaken van slijm.
Wanneer moet Hilton Herbs Freeway Liquid gebruikt worden?
Hilton Herbs Freeway Liquid is bedoeld om in te zetten bij je paard om te helpen meer weerstand op te bouwen tegen irriterende stoffen. Dit supplement is ook geschikt om in te zetten bij paarden met een beperkte weidegang die last hebben van sporen van stof en schimmels, bijvoorbeeld in wintertijd. Om Freeway aan je paard te introduceren is deze vloeibare variant de beste keuze aangezien deze sneller wordt opgenomen. Voor onderhoud kun je daarna ondersteunen met de gedroogde variant.
Voordelen van het product:
- In handige knijpflacon voor toediening van de juiste hoeveelheid
- Goede opneembaarheid door vloeibare vorm
- Helpt bij de opbouw van weerstand tegen irriterende stoffen
- Ondersteunt het ademhalingssysteem
- Ondersteunt bij het oplossen van slijm
Hoe moet je Hilton Herbs Freeway Liquid toedienen?
Aanbevolen dagelijkse dosering:
Kleine pony: 2x 5 ml per dag
Pony: 2 x 10 ml per dag
Grote pony: 2x 12,5 ml per dag
Paard: 2 x 15 ml per dag
Groot paard: 2 x 20 ml per dag
Je kunt dit vloeibare supplement rechtstreeks in de mond toedienen met een spuit, of aan het dagelijks rantsoen toevoegen. Bij voorkeur verdelen over 2 voerbeurten.
Het kan tot een maand duren voordat de voordelen van dit supplement volledig zichtbaar zijn.
Wat zit er in Hilton Herbs Freeway Liquid?
Samenstelling:
Appelciderazijn, Elecampane-wortel, Zoethoutwortel, Ogentroost, Kleefkruid, Marshmallowblad, Weegbree, Tijm.